Apkure

Apkures sistēmu uzstādīšana - no optimālo radiatora veida atlases, līdz termoregulatora uzstādīšanai. Pēc siltumnesēju veidiem apkures sistēmas dalās uz gaisā, tvaika, kombinētās un ūdens.

Otoplenie 2

Pirms sākat apkures sistēmas uzstādīšanu vai nomaiņu, ir jāņem vērā mājas vai dzīvokļa plāna īpašības, sienu biezums, un interjera dizains telpās, tā lai netraucētu interjera estētiku.

No pareizas apkures sistēmas izveides iekārtu izvēles ir atkarīgs komforta līmenis Jūsu mājā, izmaksu efektivitāte , vizuālais izskats u.c. Joprojām modernākā un populārākā ir ūdens (šķidra siltumnesēja tipa) piespiedu centrālās apkures sistēma, šāda tipa apkures sistēmas tiek uzstādītas vairumā dzīvojamo un sabiedrisko ēku Eiropā.

 apkure

Siltumenerģija tiek centralizēti piegādāta ēkas apkures sistēmā ar cirkulējoša karsta šķidruma siltumnesēja palīdzību, kas tiek piegādāts pa apkures sistēmas cauruļvadiem.

Piedāvājam apkures iekārtu un sistēmu modernizēšanas risinājumu realizēšanai , varam piedāvāt samērīgas cenas apkures sistēmas uzstādīšanas darbiem, kā arī augstākās kvalitātes apkures sistēmas materiāliem un iekārtām. Ieteiksim apkures veidu piemērotu jums un palīdzēsim ar nepieciešamo iekārtu vai sistēmu pirkumu un piegādi. Darbus veic kvalificēti speciālisti, kas izmanto modernas iekārtas.

Mūsu speciālista izbraukums uz objektu, risinājuma piedāvājums un darbu tāmēšana ir bezmaksas.

Visiem uzņēmuma darbiem ir garantija

© SIA "Enesan"  I Reg. Nr.: 40103761688  I Rītausmas iela 2, Rīga LV-1058