Siltās grīdu apkures sistēma

Silto grīdu apkure samazina alerģiju risku, jo samazina gaisa kustību telpā un novērš pelējuma rašanos aukstos telpas stūros. Neredzamā apkures sistēma atstāj pagātnē vizuāli nepievilcīgos radiatoru, to tīrīšanu un redzamas caurules. Siltā grīda neaizņem liekus Jūsu ēkas kvadrātmetrus un rada papildus brīvību telpas iekārtošanā. Rezultātā identisks komforta līmenis, bet ar neizjūtami zemāku telpas gaisa temperatūru - samazināti apkures rēķini un kā vēsta senā paruna, kājām jābūt siltumā, bet galvai vēsumā, tieši tas kas nepieciešams veselībai.

Priekšrocības:

  • komforts. Temperatūras uzturēšana diapazonā, kas ir komfortabls cilvēkam. Pārkarsēto un pārāk atdzesēto zonu iztrūkums.
  • mīkstums. Vienmērīga temperatūras izplatīšanās visā telpas apjomā (horizontāli un vertikāli).
  • mūsdienīgs dizains. Sistēma ir paslēpta aiz būvkonstrukcijām - acu priekšā paliek tikai termostati.
  • drošums. Ūdens silto grīdu ekspluatācijas laiks ir ļoti ilgs (desmitgadi) un tās neprasa dārgu un kvalificētu apkalpošanu.
  • taupība. Siltuma zudumu samazināšana, izmantojot ūdens silto grīdu sistēmu, salīdzinot ar radiatoru sistēmām. Tas pirmkārt tiek sasniegts tāpēc, ka telpās jābūt zemākai gaisa temperatūrai, pie kuras tiek sasniegts komforts.
  • racionalitāte. Siltumtīkla caurlaišanas spējas palielināšana, atkarībā no siltumnesēja pielietošanas aprēķiniem ar viszemāko temperatūru.
  • perspektīvas. Silto grīdu sistēmas tiek veiksmīgi kombinētas ar siltumsūkņu izmantošanu, kuri biežāk tiek izmantoti mūsdienu būvniecībā.

Mūsu speciālista izbraukums uz objektu, risinājuma piedāvājums un darbu tāmēšana ir bezmaksas.

Visiem uzņēmuma darbiem ir garantija

© SIA "Enesan"  I Reg. Nr.: 40103761688  I Rītausmas iela 2, Rīga LV-1058