Kanalizācijas ierīkošana

SIA “ENESAN” veic kanalizācijas sistēmu celtniecību un uzturēšanu, kā iekšējo, tā arī ārējo. Ar moderna aprīkojuma palīdzību, mūsu speciālisti, ātri un precīzi veiks kanalizācijas, ūdens un apkures uzstādīšanu.

Kanalizācijas sistēmas izbūve ar septisko tvertni.

Kā vienu no kvalitatīvākiem risinājumiem mēs saviem klientiem piedāvājam veikt piemājas kanalizācijas sistēmas ierīkošanu ar polietilēna tvertni, kurā ir iemontētas vairākas kameras, kas veic vienmērīgu un lēnu notekūdeņu attīrīšanu.

Kanalizācijas sistēmas izbūve ar dzelzsbetona grodiem.

Risinājums vietām kur nav pieejams alternatīvs risinājums. Šāda kanalizācijas sistēma labi kalpos vietās ar zemu gruntsūdens līmeni un smilšainā augsnē. Grodu kanalizācijas sistēma viennozīmīgi būs ekonomiski lētāks risinājums, bet ja salīdzina ar kalpošanas laiku tad šī sistēma nolietojas daudz ātrāk kā polietilēna tvertnes sistēma.

Bioloģiskās attīrīšanas iekārtas (BIO iekārtas uzstādīšana).
Šī iekārta no skeptiķa atšķiras ar to, kas iekārtas attīrītais ūdens ir attīrīts līdz pat 99% un šo notekūdeni ir iespējam novadīt grāvī vai netālu esošā ūdenstilpnē. BIO iekārtai nepieciešama nepārtraukta elektrības padeve un lai izslēgtu nepatīkamu aromātu rašanos nepieciešams sistēmu lietot regulāri. Sistēma ir veidota tā lai patērētu pēc iespējas mazāk elektroenerģijas un kalpotu pēc iespējas ilgāk. Sistēmas tīrīšana jāveic vienu reizi gadā, piesaistot asenizācijas mašīnu un meistaru, kas pārzina savu darbu.

Kanalizācija jūsu mājās - viena no vissvarīgākajām sistēmām, kas nosaka ērtu esamību dzīvoklī, vai lauku mājā un nepārtrauktu darbību biroju ēkās un dažādu veidu iestādēs. Problēmas ar kanalizāciju, kas prasa tūlītēju remontu, bieži vien izriet no neprofesionāļu darbības sekām.

Mūsu speciālista izbraukums uz objektu, risinājuma piedāvājums un darbu tāmēšana ir bezmaksas.

Visiem uzņēmuma darbiem ir garantija

© SIA "Enesan"  I Reg. Nr.: 40103761688  I Rītausmas iela 2, Rīga LV-1058