Santehnikas uzstādīšana

Ir lietas, bez kurām nevar iztikt, gan nu mājās, gan pilsētas dzīvoklī. Pie šīm lietām, protams attiecas santehnika. Tualete, vanna, dušas kabīne, izlietne, bidē. Bez viņiem, mūsu dzīve uzreiz paliks grūta un neērta. Šī iemesla dēļ, santehnikas kvalitātei un skaistumam mēs pievēršam lielu uzmanību. Taču ne mazāk jāpievērš uzmanība arī tādai lietai kā santehnikas uzstādīšanai. No šo darbu kvalitātes būs atkarīga ierīces darbībā nākotnē.

Mūsu kompānija piedāvā santehnikas uzstādīšanu atbilstoši visiem būvnormatīviem un noteikumiem, kā arī tikai ar mūsdienu montāžas instrumentu un materiālu izmantošanu. Tas nodrošina, ka santehnika darbosies bez traucējumiem un noplūdes ilgā laika periodā. Mēs esam tik pārliecināti par to, ka dodam garantiju par visiem darbiem.

Remonta laikā, ir ārkārtīgi svarīgi, ka visi darbi tiek veikti ne tikai kvalitatīvi, bet arī savlaicīgi, jo kavēšanās vienā no tiem rada laika nobīdi visam, kas atdala jūs no sapņa piepildījuma – remonta pabeigšanas.

Mūsu uzņēmums uzstāda visu veidu santehniskos izstrādājumus par saprātīgām cenām. Pie tā darba apjoms mums nav svarīgs, ar tādu pašu pieeju mēs rūpīgi strādājam ar nelieliem pasūtījumiem un pasūtījumiem uz pilnu santehnikas nomaiņu visā mājā.

Katram klientam, mēs garantējam augstu kvalitāti un darba izpildi savlaicīgi.

© SIA "Enesan"  I Reg. Nr.: 40103761688  I Rītausmas iela 2, Rīga LV-1058