Siltummezgli

Mūsu uzņēmums veic siltuma mezglu projektēšanu un uzstādīšanu.

Mēs sadarbojamies ar Latvijas plākšņu siltummaiņas ražotāju "ANT". Šie siltummaiņi strauji ieņem savu vietu tirgū, pateicoties ļoti zemai cenai, augstas kvalitātes materiālu ražošanai un uzticamam tehniskam atbalstam.

Automatizētā siltuma mezgla apraksts:
Temperatūras maiņa notiek stabili, tātad siltuma enerģija tiek izmantota taupīgi. Automātiskais regulators veic strauju temperatūras maiņu apkures ūdenim, precīzā secībā ar ārējā gaisa temperatūras transformāciju. Shematiskā mezgla daļā ir iespēja uzstādīt karstā ūdens plākšņu siltummaini. Ūdens kustība apkures sistēmā tiek veikta ar cirkulācijas sūkni, kas ļauj jums, uzturēt nepieciešamo ūdens temperatūru visā ēkā. Apkures ūdens temperatūru var pazemināt naktī, vai tad kad telpās nestrādā.

Siltuma mezgla iekārta tiek aprēķināta un tiek uzstādīta uz precīzas termiskās slodzes pamata un siltuma temperatūras nesēja. Kad ir pieejama slēgtā shēma karstā ūdens apgādei , siltuma nesējs atdziest apkures sistēmā un siltummainī efektīvi, kas nodrošina temperatūru starpību, nepieciešamo pareizai darbībai siltumenerģijas skaitītājam, siltuma nesēja plūsma tajā pašā laikā samazinās līdz minimumam.

Mūsu speciālista izbraukums uz objektu, risinājuma piedāvājums un darbu tāmēšana ir bezmaksas.

Visiem uzņēmuma darbiem ir garantija

© SIA "Enesan"  I Reg. Nr.: 40103761688  I Rītausmas iela 2, Rīga LV-1058